Služby - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabízíme moderní a osvědčenou techniku na ochranu Vašeho majetku, moderní kamerové systémy. Budete vždy v reálném čase vědět, co se děje s Vaším majetkem a zda je vše v pořádku. O událostech, které si sami nadefinujete, budete neprodleně informováni pomocí SMS. Budete moci ovládat topení, osvětlení a podobné zařízení na dálku. Naše systémy navrhneme a přizpusobíme přesně Vašim požadavkům a potřebám s takovým počtem prvků, který přesně potřebujete. Neplatíte tedy za zbytečné funkce, které nevyužijete. V šíři různých technologií v tomto oboru není možné vše prezentovat, proto se na nás obraťe s Vaším požadavkem a my Vám nezávazně navrhneme řešení. Samozřejmostí je připojení na pult centrální chrany v případě Vašeho zájmu.
Jako příklad zabezpečení Vášeho domu uvádíme ústředny SP Spectra a Magellan,DSC,Jablotron,Eldes a jiné.Na tyto ústředny je možné instalovat jak drátová, tak bezdrátová čidla,odpadá tedy nepříjemná nutnost tahání kabelových tras a není problém v budoucnosti přemístit čidlo dle potřeby. Součástí sytémů jsou i požární čidla a samozřejmostí je rozdělní sytému dle Vašich potřeb,kdy je zabezpečena jen část objektu,například patro a podobně.Systémy jsou ovládány LED klávesnicemi, nebo LCD klávesnicemi.Pokud se rozhodnete pro bezdrátovou variantu je ovládání pomocí bezdrátové klíčenky/podobně jako se ovládá alarm u automobilu/ a je možnost pomocí této klíčenky ovládání dalších zařízení/garážová vrata,osvětlení atd/.
Je samozřejmostí, že v naší nabídce jsou sytémy dalších výrobců,vždy spolu s Vámi vyhledáme sytém, který bude co nejcíce vyhovovat Vašim požadavkům. V případě dotazů nás kontaktujte.


Vnitřní detekce
V této oblasti nabízíme jak analogová PIR čidla, tak digitální PIR čidla,magnetické kontakty jak povrchové, tak zápustné, audio čidla, otřesová čidla, detektory požáru, detektory zaplavení vodou, teplotní detektory, opticko-kouřové detektory ,čidla detekce cigaretového kouře, detektory plynu CO, detektory zemního plynu
Analogové PIR detektory registrují změny vyzařovaní v infračerveném pásmu-tedy změny teploty vůči standartnímu prostředí. Pomocí čoček lze nastavit úhel zéběru, přesně podle Vašich požadavků. Pomocí speciálních čočky lze eliminvat pohyb domácích zvířat v době střežení objektu
Digitální PIR detektory pracují s procosorem,který vyhodnucuje přes A/D převodník signály které přicházejí ze senzoru.Tím je zajištěna spolihlovost a minimální náchylnost k falešným poplachům.Pro více informací v případně zájmu nás kontaktujte.
Nabízíme také detektory, která jsou odolné vůči domácím zvířatům, nedochází k planým poplachům při zamčeném stavu spůsobených domacími zvířaty.

Venkovní detekce
V této oblasti můžeme nabídnout venkovní detektory pohybu,infrazávory a plotové systémy.
Venkovní detektory nabízíme speciální kombinované detektory, které obsahují PIR senzor pro detekci vyzařovaného tepla a aktivní MW senzor pro detekci odražených mikrovln.Citlivost je možné nastavovat, dle Vašich požadavků a to na každém senzoru samostatně,aby bezpečeně detekovaly osobu.Poplach vzniká aš při reakci obou částí čidla a tím je zareučen spolehlivý provoz.
Venkovní infrazávory-nejpoužívanější sytém venkovní detekce, který pracuje na principu vysílač-příjmač.Při narušení paprsku dochází k vyhlášení poplachu.
Plotové sytémy-detekují přelezení,stříhání a ohýbání.Tyto sytémy pracují na principu změnách napětí na konci kabelu vlivem mechanického namáhání, který vyhodnucuje procesorová jednotka.Tento systém se vyznačuje jednoduchou montáží a příznivou cenou. V oblasti
vidotelefonu nabízíme širkou škálu produktů, jak neadresné například pro rodinné domy, tak adresné, kdy navštěvník komunikuje s konkrétní osobou uvnitř objektu Rádi Vám zodpovíme každý Váš dotaz, kontaktujte nás.

Požární technika

V oblasti požární chrany nabízíme vyzkoušené systémy od renovovaných výrobců, které zaručují maximální funkčnost a ochranu Vašeho majetku a samozřejmě i lidí. Jmenujme na příklad firmy ESSER,Lites,Bosch,Zetller,Schrack a ostatní.Více v sekcích požárních systémů/EPS/

Déle se zabíváme požárnímy uzávěry a nátěry. Zda nabizíme produkty firmy HILTY. Více v sekci pořární uzávěry.

Múžeme také nabídnout dveřní zavírače firmy GEZE a požární odvětrání RWE.Více v sekci požární odvětrání a dveřní technika GEZE

Revize
Provádíme prohlídky a revize předepsané zákonem. Samozřejmostí je pro nás respektování Vašich požadavků. Kontaktujte nás a nechte si vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci na Vaše sysémy s přesným vysvětlením, co požaduje zákon.


Neváhejte nás kontaktovat 
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky