Mechanické zabezpečení-EVVA - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

EVVA je rakouská rodinná firma a v evropském měřítku jeden z předních výrobců zabezpečovací techniky - jak mechanické tak i elektronické. Poskytneme Vám celkové integrované řešení v souladu s Vašimi požadavky na ochranu.

Mechanické uzamkací systémy -   této oblasti  oblasti můžeke nabídnout pět úrovní zebezpečení. Určitě najdete i Vy tu, které nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům

MCS-Technologie- MCS (systém s magnetickým kódováním) zajišťuje 3násobnou bezpečnost díky- Jednomu magnetickému kódování , dvěma mechanickým kódováním.

Technologie 3KS, 3KSplus- Systém 3KS plus (systém s třemi drážkami) se vyznačuje jedinečným a patentovaným funkčním principem bez použití pružin. Na rozdíl od běžných uzamykacích systémů se stavítka v cylindru 3KSpluspohybují po křivkách, které jsou vyfrézovány do klíče, a nejsou tlačeny proti pružině. Podrobný popis: 12 stavítek bez pružiny se řízeně po 6 křivkách na klíči umístí do určitých pozic a detekují se prostřednictvím 2 tlačných lišt. Bezpečnostní lišta v cylindru kontroluje příčný profil klíče. Během zamykacího procesu se klíče 3KSplusdetekují celkem 4krát – třikrát víc než u ostatních systémů. Funkce bezpružinových stavítek zaručuje nejvyšší odolnost proti opotřebení a ochranu před vyhmátnutím a vyplanžetováním. Tato technologie umožňuje nespočet možných variací pro uzamykací systémy.


ICS-technologie- Systém oboustranného klíče ICS (systém s kódem uvnitř profilu) poskytuje vysokou ochranu díky jedinečné kombinaci tří různých technologií uzamykání:díky speciálně tvarovanému, rezistentnímu podélnému profilu,osvědčenému systému křivek, který zjišťuje oprávnění k uzamykání, zlepšenému systému stavítek. Systém tvoří kryté, vnitřní vybrání v těle klíče ICS - to je ve světovém měřítku jedinečné! Tímto způsobem je v podstatě nemožné zhotovit si neoprávněným způsobem kopii klíčů.


 EPS-technologie -EPS (Rozšířený profilový Systém) je dalším vývojovým stupněm osvědčených stavítkových systémů EVVA. EPS se              vyznačuje patentovaným, na několika místech se překrývajícím profilem klíče. Oveření přístupových práv se provádí ve více úrovních zabezpečení.EPS-M Celoživotní ochrana prostřednictvím ochranné známky.Celoživotní mezinárodní ochrana prostřednictvím ochranné známky je rozpoznatelná podle tvaru nápisu EVVA v profilu klíče. Při nelegální průmyslové výrobě kopie klíče může společnost EVVA použít právní prostředky

Sytém FPS -  Systém FPS poskytuje nejlepší úroveň bezpečnosti v nejjednodušším provedení mezi všemi·mechanickými -bezpečnostními systémy. Díky osvědčené technologii je systém FPS nejvhodnější pro malá uzamykací zařízení. Také systém FPS má samozřejmě charakteristické znaky výrobků EVVA. Optimalizované frézované zářezy a s tím související nízké opotřebení zajišťují více bezpečnost.
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky