Přístupové systémy - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Přístupové systémy a kontrola vstupu

V dnešní době je bohužel nutné, mít na paměti bezpečnost. Je důležité vědět, kdo a kdy vstoupil do objektu a kdy ho opustil. V oblasti přístupových systémů a kontroly vstupu, jsme Vám schopni dodat jak systémy pro jeden hlídaný vstup, napřílklad bytové domy, tak obsáhlé systémy pro kancelářské buduvy, či podniky.

Bytové domy-v této oblasti jsme schopni Vám dotat systémy pro ovládání dveří pomocí čteček. Do bytového domu má tak přístup jen osoba, které je správcem přidělem čip. K těmto systémům jsme schopni dotat i zámky a to buť jednuduché, nebo zámky, která v určitý čas  dveře zamknou a v určený čas dveře odemknou.Během dne se pak dveře zavírají pouze na střelku zámku. Jedná se o zámky rakouské společnosti EVVA. Samozřejmostí jsou jak vnitřní tak venkovní provedení čteček čipů.
Je možné čtecí elektroniku umístit do Vámi preferovaného designu.Pro větší instalace jsme samozřejmě schopni nabídnut přístupové systémy, které řeší nejn vstup do objektu, možnost definace, kam a  který čas má určitá osoba přístup. Je možno vést kompletní docházku,vést statistiky a podobně. Dodáváme také zámky, které ovládá přístupový systém a v určená čas objekt uzamknou a odemknou.Přístupové systémy Vám navrhneme tak, aby plně vyhovoly Vašim požadavkům, ať uš jde o přístupová média,druhy čteček a spracování statisk

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky