Geze-RWA-odvod kouře a tepla - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jsme rádi, že jsme se stali certifikovaným partnerem firmy GEZE, kteá představuje špičku v oboru

GEZE je jedním z předních světových vývojářů a výrobců stavebních systémů pro dveře, okna a bezpečnostní techniku. GEZE nabízí ucelenou řadu produktů, včetně automatických dveřních systémů, dveřní techniky, skleněné systémy, odvod kouře a tepla (RWA), bezpečnostní techniky i kování na okna a odvětrávání.

GEZE nabízí různé varianty řešení pro vaše požadavky na otevírání a zavírání oken. Sortiment produktů je široký, obsahuje pohony pro otevírání střešních oken a nadsvětlíků, oken na fasádách různých rozměrů a tvarů. Pohony jsou vhodné jak pro denní větrání a ventilaci, tak pro rychlý odvod kouře a tepla přirozeným větráním v případě požáru.

Ventilační systémy se používají pro pohodlné denní větrání - zahrnují řešení pro obdélníková okna, otevíraná dovnitř, ven, výklopná a sklopná okna, otočná apod. GEZE řeší otevírání i atypických tvarů jako jsou šikmá, trojúhelníková, kruhová a klenutá okna.

Zařízení pro odtah tepla a kouře (RWA) spadá do oblasti „Preventivní protipožární ochrany“ a v případě požáru zachraňuje život.
Při požáru vzniká velké množství spalin, jako jsou kouřové a požární plyny a tepelné energie. Nejdůležitějším úkolem zařízení pro odtah kouře a tepla (RWA) je účinný a rychlý odvod vzniklých spalin z budovy.
Nebezpečí pro unikající osoby a záchranný personál výrazně stoupá v budovách bez zařízení pro odtah kouře a tepla (RWA), protože v důsledku chybějícího odtahu kouře a tepla dochází k nekontrolovanému úplnému požáru a neprůhledná vrstva kouře znemožňuje aktivní i pasivní záchranu. Pohony jsou k dispozici řetězové,lineární,pákové
 
 
                       
Jako jeden z nejvýznamnějších výrobců na trhu v systémech pro dveře, okna a bezpečnostní techniku, má tato rodinná firma rozhodující vliv na inovaci, design a vývoj inženýrských a stavebních technologií. Tyto technologie jsou nepřetržitě posouvány dopředu ve vlastním technologickém centru.
Díky nejvyšším standardům kvality, pohodlí a bezpečnosti GEZE svými produkty přispívá k vývoji některých z nejvíce inovativních koncepcí budov na světě.
GEZE dveřní zavírače jsou jedny z nejznámějších na světě. Denně miliony lidí využívají výhody automatických dveřních systémů. Individuální a speciální konstrukce, jsou například karuselové dveře nebo celoskleněné systémy.
Ukázky systémů GEZE lze nalézt v budovách po celém světě.

Systémy otevíračů oken a nadsvětlíků ovladatelné manuálně se používají ke komfortnímu každodennímu větrání.
Nůžky plochého tvaru otevírají nadsvětlíky při šířkách otevření až 320 mm a rovněž těžká okna s hmotností křídla do 200 kg.
Oblast použití zahrnuje sklápěcí/vyklápěcí křídla pravoúhlého tvaru, otevíravá směrem dovnitř, osazovaná svisle a vyklápěcí
okna, otevíravá směrem ven, osazovaná svisle.
Dále se používají u oken speciálních tvarů, otevíravých směrem dovnitř, osazovanýchnsvisle, jako jsou okna šikmého a
trojúhelníkového tvaru, okna s kruhovým a s nízkým plochým obloukem.
Veškeré systémy otevíračů oken a nadsvětlíků se vyznačují snadnou montáží i příjemnou obsluhou a ovládáním.
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky