Paradox - Inteligentní systémy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Představujeme Vám kanadského výrobce EZS, firmu PARADOX

Kanadská firma PARADOX Security Systems byla založena v roce 1989 a vypracovala se mezi přední výrobce zabezpečovací techniky s celosvětovou distribucí. Firma klade velký důraz na vývoj výrobků, nové technologie a právě proto je vývojové oddělení nejsilnější složkou firmy.
V sortimentu najdeme ústředny všech velikostí a konfigurací, tvaru klávesnic, takže lze vyhovět přesně Vašim požadavkům.

Jako zástupce nejmenší řady představíme Spektru- Stavebnicový systém pro střežení až 16 zón rozdělitelný až do 2 subsystémů. Ovládání kódovou klávesnicí nebo klíčenkou. Detekce pohybu osob, požáru, topných plynů, rozbití skla, atd..

Řadu pro větší objekty a náročnější klienty so do fukcí ústředny představujeme Digiplex 848-Stavebnicový systém pro střežení až 48 zón rozdělitelný až do 4 subsystémů. Ovládání kódovou klávesnicí nebo přístupovými kartami či přívěšky. Detekce pohybu osob, požáru, topných plynů, rozbití skla.

A poslední  představíme ústředna DIGIPLEX EVO192 je určena pro střední a velké objekty do maximálního počtu 192 zón a 8 podsystémů. Jde o plně adresovatelný sběrnicový systém, do kterého lze zařadit až 254 sběrnicových modulů (klávesnice, bezdrátová nadstavba, expandery, PGM výstupy, doplňkové zdroje, posilovač sběrnice, hlasová nadstavba,..) i samostatné sběrnicové detektory BUS. Vedle klasických NC zón s výstupem relé (připojené na vstupy ústředen, expanderů nebo klávesnic) a zón tvořených sběrnicovými detektory (PIR vnitřní i venkovní, magnetický kontakt, detektor tříštění skla, stropní detektor) lze tvořit i bezdrátové zóny připojením bezdrátové nadstavby RTX3. Bezdrátová komunikace je obousměrná a lze pro ni využít následující bezdrátové vysílače MAGELLAN: •bezdrátové pohybové detektory, požární detektor, magnetické kontakty •až 999 bezdrátových klíčenek REM1, REM2 a REM3 •bezdrátové PGM (2WPGM)

Samozřejmostí je možnost řešení venkovní dedekce, pomocí čidel určených do venkovního prostředí

Neváhejte nás kontaktovat, rádí vás seznámíme s celým sortimentem
 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky